Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse e boshnjakes: Palmer më konfirmoi ndarjen e Kosovës. Berisha paska pas të drejtë

FOTO + VIDEO/ Goditi punonjësen e sigurimit, Ronaldo bën gjestin e bukur në fund të ndeshjes

FOTO + VIDEO/ Goditi punonjësen e sigurimit, Ronaldo bën gjestin e bukur në fund të ndeshjes

11:05, 15/09/2021

Manchester United luajti mbrëmjen e djeshme ndaj Young Boys Bern në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve. Një takim i humbur nga Djajtë e Kuq (1-2) , pavarësisht golit të Cristiano Ronaldo-s, i cili u bë protagonist para fillimit të ndeshjes.

Gjatë nxehjes , një nga gjuajtjet e tij goditi një prej pjesëtarëve të sigurimit që ndodhej pas portës. Ai shkoi menjëherë në drejtim të saj për t’u siguruar që ishte mirë. Por nuk mbroj këtu pasi sulmuesi portugez në fund të ndeshjes i bëri një dhuratë të bukur pjesëtares së sigurimit. Ai i dhuroi fanellën e tij gruas në fjalë. Një gjest i bukur i Ronaldos-, i cili u mundua të lumturojë sadopak pjesëtaren e sigurimit.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco