Lukaku shënon në debutim në Champions League me Chelsea

Lukaku shënon në debutim në Champions League me Chelsea

22:42, 14/09/2021

Chelsea i ka shënuar gol Zenitit.

Në minutën e 69’, për Blutë ka shënuar sulmuesi, Romelu Lukaku, i cili këtë verë u kthye në shtëpi, pas disa sezoneve në Everton, Man United dhe së fundmi Inter.

Ai arriti të shënojë në debutim në Champions

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco