VIDEO/ Ronaldo godet sigurimin, ja gjesti unik...

VIDEO/ Ronaldo godet sigurimin, ja gjesti unik...

21:55, 14/09/2021

Cristiano Ronaldo goditi me top një pjesëtar të sigurimit në “Wankdorf Stadium” para se të fillonte Young Boys-Manchester United.

Portugezi i cili po stërvitjej në ato momente nga gjuajtja e fortë e rrëzoi në tokë.

Pas këtij veprimi CR7 u afrua duke e ndihmuar punonjësin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco