FOTO/ Formacionet zyrtare, shihni si rreshtohen në fushë Malmo dhe Juventusi

FOTO/ Formacionet zyrtare, shihni si rreshtohen në fushë Malmo dhe Juventusi

20:23, 14/09/2021

Juventusi do të luajë mbrëmjen e sotme në transfertë me Malmon sfidën e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Pas një starti të tmerrshëm në Seria A, skuadra e Massimiliano Allegrit synon kthesën në Champions, ku do të kërkojë fitoren në Suedi.

Takimi do të luhet në orën 21:00, teksa në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco