Arsenal e ka marrë seriozisht, gati oferta për mesfushorin e Real Madrid

Arsenal e ka marrë seriozisht, gati oferta për mesfushorin e Real Madrid

14:05, 05/08/2021

Sipas asaj që ata theksojnë nga Anglia, një tjetër që mund të largohet nga Madridi për të shkuar në Premier është Marco Asensio. Mesfushori është një nga lojtarët për të cilët Madridi do të dëgjojë ofertat dhe ka disa ekipe të interesuara pas tij.

Më i fundit prej tyre është Arsenali, duke iu bashkuar një listës së gjatë që përfshin Everton, Leeds dhe Leicester.

Mikel Arteta dhe menaxhmenti sportiv i Arsenalit po studiojnë situatën e ditëve të fundit në tregun e transferimeve por pa haruar dëshirën për të rimarrë, Martin Odegaard.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco