Nuk ka më dyshime, Gjilani firmos me 'bomberin' shqiptar

Nuk ka më dyshime, Gjilani firmos me 'bomberin' shqiptar

13:09, 05/08/2021

Pas vetëm një sezoni, sulmuesi Blerim Krasniqi vendosi të largohej nga Teuta, teksa ditën e sotme është bërë zyrtar transferimi i tij tek skuadra e Gjilanit.

Krasniqi është prezantuar në një mënyrë spektakolare me një video mjaft të bukur të ideuar nga klubi kosovar. 25-vjeçari kaloi një sezon jo të mirë te durrsakët megjithatë luajti titullar thuajse të gjithë sezonin.

Trajneri Martini nuk e hodhi si titullarë në ndeshjet për Kupat  e Europës dhe sulmuesi zytarizoi përfundimisht largimin nga ‘’djemtë e detit’’.

Videoprezantimi nga skuadra e Gjilanit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco