Eriksen shokëve të tij të skuadrës: Më shkoi mirë, kthehem të luaj për...

Eriksen shokëve të tij të skuadrës: Më shkoi mirë, kthehem të luaj për...

12:49, 05/08/2021

"Më shkoi mirë, do të kthehem për luaj për katër apo pesë muaj." Kjo është fjalia që Christian Eriksen u tha shokëve të tij të skuadrës tek Inter dje gjatë vizitës së tij në qendrën sportive.

Me pak fjalë, danezi nuk ka dyshime për të ardhmen në fushë, megjithëse mbetet për t'u kuptuar në javët e ardhshme, nëse do të luaj sërish në Itali apo nëse do t’i duhet të luaj në një kampionat ku lejohet përdorimi i defibrilatorit, raporton “Corriere dello Sport”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco