Betis futet në garë për shërbimet e Manajt

Betis futet në garë për shërbimet e Manajt

09:27, 02/08/2021

Manaj vazhdon të ketë interesim nga skuadra të ndryshme evropiane.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, skuadra e fundit që ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Barcelonës është Real Betis.

Shqiptari ka shkëlqyer në ndeshjet para-sezonale me ‘Blaugranët’ duke bërë kështu që shumë ekipe të hidhen në sulm për të.

Në mesin e skuadrave të interesuara për 24-vjeçarin janë edhe Sassuolo, Famalicao dhe Cadizi.

Të gjitha opsionet mbeten të hapura për futbollistin e Shqipërisë, dhe mbetet të shihet se ku do të vazhdojë karrierën e tij.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco