Milani e bën rrugë Madridi, gati oferta për mbrojtësin e Realit

Milani e bën rrugë Madridi, gati oferta për mbrojtësin e Realit

17:10, 26/07/2021

Kthimi i Milanit në Ligën e Kampionëve ka forcuar pozicionin e tyre në tregun e transferimeve dhe gjigandët italianë tani po shikojnë Alvaro Odriozola për të forcuar skuadrën në mbrojtje.

Milani ka një marrëdhënie të mira me Real Madridin kohët e fundit, pasi ka bërë transferime që rezultuan të rëndësishme për skuadrën si Theo Hernandez dhe pasi ka rizgjatur kontratën e huazimit për  Brahim Diaz të hënën.

Milani kërkon të ndërtoi një ekip premtues si në kampionat por edhe në Ligën e Kampioneve pasi mungonin prej shumë kohësh.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco