Barcelona-Girona/ Koeman i jep besim, Rei Manaj e nis si titullar

Barcelona-Girona/ Koeman i jep besim, Rei Manaj e nis si titullar

19:05, 24/07/2021

Barcelona po luan një miqësore tjetër pasditen e sotme kundër rivalëve të Gironës dhe Rei Manaj e ka nisur si titullar sfidën.

Tripleta kundër Gimnastik pak ditë më parë si duket e ka bindur trajnerin Koeman t’i japë një shans tjetër sulmuesit të Kombëtares, i cili pritet të bëjë një paraqitje pozitive ditën e sotme.

Në lojë do të jenë dhe disa nga lojtarët më të rëndësishëm të Barcelonës si Pike, Umtiti e Serxhi Roberto, teksa të gjithë sytë do të jenë nga Rei Manaj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco