Lajmi i fundit

I plagosuri në Shkodër në kërkim për vrasje, burimet: RENEA e çoi në spital…

VIDEO/ Rei Manaj futet në historinë e Barcelonës, shënon golin e parë me katalanasit

VIDEO/ Rei Manaj futet në historinë e Barcelonës, shënon golin e parë me katalanasit

20:36, 21/07/2021

Ndeshja miqësore mes Barcelonës dhe Gimnastic i solli golin e parë me fanellën e katalansve sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj.

Sulmuesi shqiptar u bë pjesë e formacionit të katalanasve dhe duket se ka shfrytëzuar më së miri mundësinë e dhënë nga trajneri Ronald Koeman.

24-vjeçari realizoi një gol të mrekullueshëm në minutën e 60-të, duke i dhënë avantazhin ekipit të tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco