Lajmi i fundit

EMRI- FOTO/ Në kërkim për vrasje, ja kush është i plagosuri me tre plumba nga RENEA në Shkodër

E pazakontë, futbollisti i shënon skuadrës së tij më fanellën e kundërshtarit

E pazakontë, futbollisti i shënon skuadrës së tij më fanellën e kundërshtarit

18:21, 21/07/2021

Një nga golat më të pazakontë është shënuar në ndeshjen mes dy skuadrave, Bristol City dhe Portsmouth.

Në miqësoren e luajtur dje midis dy skuadrave, Portsmouth  mbeti pa lojtarë për shkak të dëmtimit të futbollistëve.

Në 30 minutat e fundit, futbollisti i Bristolit, Marle Fransua, luajti kundër skuadrës së tij.

Më e bukura vjen në minutën e 101-të të takimit, ku Marle realizoi golin e barazimit duke i shkaktuar dëme skuadrës së tij.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-3, teksa lajmi u përhap menjëherë në rrjet, duke shkaktuar jo pak të qeshura.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco