Barcelona zyrtarizon blerjen e fundit, Koeman firmos me...

Barcelona zyrtarizon blerjen e fundit, Koeman firmos me...

20:51, 19/06/2021

Tani është zyrtare.

Memphis Depay është një lojtar i Barcelona-s.

Holandezi i kërkuar me ngulm nga Ronald Koeman është marrë me kosto zero nga katalanasit.

Memphis ka nënshkruar kontratën pasi ka zhvilluar vizitat mjekësore për bluagranat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco