FOTO/ Granit Xhaka ndryshim drastik, gruaja e tij mbetet me ‘gojën hapur’

FOTO/ Granit Xhaka ndryshim drastik, gruaja e tij mbetet me ‘gojën hapur’

23:15, 14/06/2021

Granit Xhaka, kapiteni i Zvicrës është me kombëtaren helvete në Europiani 2020. Shqiptari ka bërë një ndryshim drastik në “look”, duke lyer flokët. Kaq ka mjaftuar që bashkëshortja e tij, Leonita të mbetej me gojën hapur.

Në një lidhje nga grumbullimi nëpërmjet telefonit, Leonita nuk priste që ta shihte biond bashkëshortin e saj me të cilin ka edhe dy fëmijë. Duket se Xhaka ka kërkuar një ndryshim në kombëtare, teksa pas shiritit të kapitenit ka lyer flokët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco