Formacionet zyrtare: Argjentina – Kili

Formacionet zyrtare: Argjentina – Kili

22:41, 14/06/2021

Sot në orën 23:00 Argjentina do të përballet me Kilin në ndeshjen e parë për Kupën e Amerikës.

Dy skuadrat duan vetëm fitore ngase synojnë trofeun e Kupës së Amerikës.

Formacionet zyrtare:

Argjentina: Martinez; Montiel, Quarta, Otamendi, Tagliafico; De Paul, Paredes, Lo Celso; Messi, Martinez, Gonzalez

Kili: Bravo; Isla, Medel, Maripan, Mena; Aranguiz, Pulgar, Vidal, Meneses; Vargas, Palacios

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco