Lajmi i fundit

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

FOTO/ E konfirmon vetë futbollisti, vjen largimi i parë nga Teuta

FOTO/ E konfirmon vetë futbollisti, vjen largimi i parë nga Teuta

21:22, 10/06/2021

Iran Zhunior Gonçalves nuk do të jetë pjesë e Teutës për sezonin e ardhshëm. Ka qenë vetë mesfushori brazilian që ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Zhunior postoi në "Instastory" një foto me trofeun e Kategorisë Superiore, teksa nëpërmjet një mbishkrimi zbuloi “divorcin” me durrsakët.

 “Dua të lë falenderimet e mija për klubin e Teutës, që hapi derën për mua. Faleminderit! Shihemi së shpejti”, shkruan braziliani.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco