ZYRTARE/ Inzaghi firmos me klubin e ri, drejton lojtarin e Kombëtares shqiptare

ZYRTARE/ Inzaghi firmos me klubin e ri, drejton lojtarin e Kombëtares shqiptare

11:33, 09/06/2021

Filippo Inzaghi është emëruar zyrtarisht trajneri i ri i Brescias.

Lajmi është konfirmuar nga klubi nga Lombardia, i cili shkëputi marrëdhëniet me Pep Clotet pasi ky i fundit nuk ia doli të ngjisë klubin mes më të mirëve në futbollit italian.

“Pippo” do ketë nën urdhrat e tij lojtarin e Kombëtares kuqezi, Emanuele Ndoji.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco