VIDEO/ Penallti e veçantë, futbollisti i Chelseas kërcen gjatë ekzekutimit!

VIDEO/ Penallti e veçantë, futbollisti i Chelseas kërcen gjatë ekzekutimit!

22:55, 18/05/2021

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë kundër Leicester Cityt.

Në minutën e 67’ blutë londinezë realizojnë nga pika e bardhë e penalltisë me anë të Jorginhos.

Braziliani me shumë klas kërcen dhe dërgon topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco