VIDEO/ Më në fund, Chelsea shënon golin e avantazhit

VIDEO/ Më në fund, Chelsea shënon golin e avantazhit

22:29, 18/05/2021

Chelsea është duke fituar me rezultatin 1-0 ndaj Leicester e vlefshme për javën e parafundit të sezonit në Premier League.

Qendërmbrojtësi Rudiger ka shënuar në këtë ndeshje, ku edhe i ka dhënë avantazhin skuadrës së Chelseas.

Ai kërceu mjaftë mirë në harkimin nga goditja e lirë, për të shënuar golin e avantazhit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco