FOTO/ Dybala blen ‘bishën’ e vërtetë, ja çmimi marramendës i kësaj super makine!

FOTO/ Dybala blen ‘bishën’ e vërtetë, ja çmimi marramendës i kësaj super makine!

23:17, 17/05/2021

Futbollisti i Juventusit, Paulo Dybala shënoi golin e 100-të me fanellën e Juventusit.

27 vjeçari për këtë sukses, ka vendosur që t’i bëj një dhuratë vetës së tij. Argjentinasi ka blerë një vetura të tipit ‘Lamborghini Aventador S Roadster’. Çmimi i kësaj “bishe” kap vlerën e 378 mijë euro.

Dybala prej 6 sezonesh është pjesë e Juventusit por kohët e fundit ka pasur probleme të shumta fizike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco