VIDEO/ Lojtarët e Partizanit festojnë, Stivi Frashëri shpërthen në lot. Ja çfarë ndodhi në fundin e ndeshjes

VIDEO/ Lojtarët e Partizanit festojnë, Stivi Frashëri shpërthen në lot. Ja çfarë ndodhi në fundin e ndeshjes

21:05, 17/05/2021

Partizani mposhti rivalin direkt për titull, Teutën dhe afrohet kështu akoma më shumë me titullin kampion.

Ishte Erald Çinari që vendosi ndeshjen, me golin e tij, i cili e dërgoi topin në rrjetë me kokë, pas një dalje të gabuar të Stivi Frashërit, panorama sport.

Pikërisht ky i fundit pas fishkëllimës së gjyqtarit në fund të 90 minutave, ka shpërthyer në lot, pasi ndihej fajtor për golin e pësuar. Ndërkohë krejt ndryshe ishte situata në kampion tjetër atë të Partizanit, ku lojtarët e kuq, festonin me të madhe fitoren e arritur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco