VIDEO/ Leicester sërish në avantazh, Soyuncu ndëshkon 'Djajtë e kuq'

VIDEO/ Leicester sërish në avantazh, Soyuncu ndëshkon 'Djajtë e kuq'

20:28, 11/05/2021

Leicester ka kaluar sërish në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Manchester United, e vlefshme për javën e 36-të në Premier League.

Në minutën e 66’ ishte Caglar Soyuncu ai i cili shënoi për “Dhelprat”. Pas një krosimi nga këndi mbrojtësi turk kërceu më lart se të tjerët dhe me një goditje me kokë mposhti portierin De Gea.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco