Lajmi i fundit

'Task Force'/ Kush po e sponsorizon 'ringjalljen' e Hoxhës?

Ballack infektohet me Covid-19

Ballack infektohet me Covid-19

15:24, 11/05/2021

Ish-kapiteni i Kombëtares së Gjermanisë, Michael Ballack është infektuar me Covid-19.

Gjatë një konference për shtyp, ish-lojtari i Chelseat tregoi se është i infektuar me virusin famëkeq.

“Fatkeqësisht unë jam në karantinë. Më kapi Covid19! Ndjeva simptoma të gripit. Tani jam mirë”, ka thënë Ballack.

Ballack do të jetë si analist në MagentaTV gjatë Kampionatit Europian ‘EURO2021’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco