Lajmi i fundit

Nga të shtënat drejt banesës te atentati me silenciator/ Kush është ish-deputeti që u plagos në Shkodër

Drejtor i ardhshëm i Dinamos? Reagon Shpëtim Duro: Ja e vërteta!

Drejtor i ardhshëm i Dinamos? Reagon Shpëtim Duro: Ja e vërteta!

12:37, 11/05/2021

Trajneri i Laçit, Shpëtim Duro ka reaguar pas lajmit se Dinamo është e interesuar që ai të jetë drejtori i ardhshëm sportiv i klubit!

“Jam i fokusuar vetëm të Laçi dhe nuk kam kontakte me asnjë klub tjetër. Zëra të tillë para ndeshjeve vendimtare që kemi me Laçin në këtë pikë të sezonit na dëmtojnë!

Unë nuk kam biseduar me asnjë drejtues të klubeve të tjera gjatë muajve të fundit dhe jam totalisht i përqendruar vetëm te Laçi”, deklaroi trajneri i kurbinasve për Panorama Sport!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Tifozi11/05/2021 13:23

Per drejtor te Dinamo, merrni Kadri Hazbiun.

Shto koment

Denonco