Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

ZYRTARE/ Iniesta vendos të ardhmen, nënshkruan kontratë 2-vjeçare!

ZYRTARE/ Iniesta vendos të ardhmen, nënshkruan kontratë 2-vjeçare!

09:57, 11/05/2021

Futbollisti i njohur spanjoll, Andres Iniesta ka vendosur për të ardhmen e tij.

Ish-lojtari i Barcelonës ka firmosur kontratë të re dy-vjeçare me klubin nga Japonia, Vissel Kobe.

37-vjeçari u largua nga Katalunia në qershor të vitit 2018 dhe iu bashkua klubit japonez.

Për shkak të lëndimit, Iniesta këtë sezon në J-League ka zhvilluar vetëm 2 paraqitje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco