Agjenti i Hakimit: Nuk refuzohet lehtë një ofertë nga Bajerni

Agjenti i Hakimit: Nuk refuzohet lehtë një ofertë nga Bajerni

16:41, 09/05/2021

Agjenti i Ashraf Hakimit dhe Lautaro Martinezit, Alehandro Kamano ka folur për klubet e interesuara për marokenin që luan të Interi i Milanos. Ai sugjeroi se askush nuk do të ishte aq i çmendur të refuzojë një klub si Bajerni, duke aluduar në pyetjet për të ardhmen e Hakimit

“Nuk e di se na ku vijnë thashethemet për Bajern Munihut, nuk do të mashtrohesha nga një telefonatë, por askush deri tani nuk ka bërë diçka të tillë. Ashrafi është vërtet i lumtur në Inter, nuk mendon për ndonjë gjë tjetër. Por, kujt nuk do ti pëlqente të luante në Bajern Munih?!”, tha mes tjerash Alehandro Kamano.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco