VIDEO/ Shtanget Manchester United, supergoli i Traore kalon Aston Villa në avantazh

VIDEO/ Shtanget Manchester United, supergoli i Traore kalon Aston Villa në avantazh

15:40, 09/05/2021

Aston Villa ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Manchester United, e vlefshme për javën e 35-të në Premier League.

Në minutën e 24’ ishte Bertrand Traore ai i cili shënoi për luanët. 25 vjeçari goditi fort nga brenda zonës, duke shënuar një supergol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco