Leo Messi bën bashkë yjet e Barçës në shtëpinë e tij, ja arsyeja e darkës

Leo Messi bën bashkë yjet e Barçës në shtëpinë e tij, ja arsyeja e darkës

10:12, 04/05/2021

Lionel Messi nuk po heq dorë nga titulli i La Ligas, pasi Barcelona ndjek Atletico Madridin, që mban vendin e parë në krye të tabelës me vetëm dy pikë.

Ndeshja e ardhshme e skuadrës së Ronald Koeman është kundër ekipit të Diego Simeone dhe mund të jetë vendimtarja për titullin kampion.

Së fundmi, kapiteni i blaugranëve ka ftuar të gjithë lojtarët e ekipit në shtëpinë e tij në përpjekje për t'i motivuar të fitojnë ndeshjen vendimtare që mund të çoi trofeun në “Cam Nou”.

Në fotot që qarkullojnë në rrjet shihen yjet e Barçës që i drejtohen rezdiencës së Leo-s Messit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco