VIDEO/ Agjëroi 18 orë, lojtari i West Ham bën iftar në fushë

VIDEO/ Agjëroi 18 orë, lojtari i West Ham bën iftar në fushë

23:01, 03/05/2021

Futbollisti i West Ham, Said Benrahma agjëroi 18 orë dhe iftari e zuri në fushë.

Në ndeshjen kundër Burnleyt, Benrahma bëri iftar shpejt në minutën e 35-të. Pavarësisht që është me agjërim, futbollisti mysliman po dhuron spektakël kundër Burnleyt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco