VIDEO/ Merr fund pritja, Vojvoda shënon me Torinon

VIDEO/ Merr fund pritja, Vojvoda shënon me Torinon

22:32, 03/05/2021

Torino ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Parmas.

Golin e realizoi ylli kosovar, Mërgim Vojvoda. Ansaldi në mënyrën më të mirë gjeti Vojvodën, i cili u gjend para portës dhe lehtësisht realizoi duke mposhtur portierin e Parmës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco