Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Huesca

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Huesca

18:07, 22/04/2021

Atletico Madrid ditën e sotme pret Huescan në ndeshje e vlefshme për javën e 31-të në La Liga.

“Los Rijoblancos” duhet me patjetër të fitojnë që të mbajnë kreun, ndërsa Huesca kërkon të paktë një barazim me shpresën të largohet nga zona e rrezikshme.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco