Mbappe tek Real Madrid? Ja si përgjigjet Florentino Perez

Mbappe tek Real Madrid? Ja si përgjigjet Florentino Perez

15:15, 22/04/2021

Intervistuar nga “Cadena SER”, presidenti i Real Madrid, Florentino Perez foli gjithashtu për blerjen e mundshme të Kylian Mbappe nga Paris Saint-Germain gjatë verës së ardhshme: "Nëse Mbappé nuk vjen në Real këtë vit, nuk do të jetë një dramë, askush nuk do të vras veten. Nëse gjërat nuk ndodhin, kjo është për shkak se nuk mund të bëhen...Pa Superligën, është e pamundur të nënshkruash me erma të mëdha. Ne tek Real Madrid kemi shumë të rinj dhe madje edhe disa njerëz të talentuar. Kjo politikë e blerjes së talenteve jep rezultate të mira ".

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco