Aksion fantastik/ Liverpool në avantazh përballë Leeds

Aksion fantastik/ Liverpool në avantazh përballë Leeds

21:59, 19/04/2021

Liverpool ka marrë avantazhin përballë Leeds në minutën e 31-të.

Sadio Mane ka qenë ai që ka çuar shifrat në 0-1, pas një aksioni fantastik.

Diogo Jota ka dhënë një pasim mjaft të bukur për Alexander-Arnold, i cili ka asistuar për Mane që me portën bosh ka çuar topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco