Futbollistët veshin fanellën dhe dalin hapur kundër Superligës Europiane

Futbollistët veshin fanellën dhe dalin hapur kundër Superligës Europiane

21:26, 19/04/2021

Lojtarët e Leeds na kanë befasuar në prag të përballjes ndaj Liverpoolit.

Futbollistët gjatë ushtrimeve fizike kanë veshur një fanellë speciale duke dalë hapur kundër Superligës Europiane.

"Champions League FITON - futbolli është për tifozët", thuhet në mbishkrimin e fanellave.

Liverpool është një nga 12 klubet që shpallën pjesëmarrjen në Super League.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco