Formacionet zyrtare: Leeds United – Liverpool

Formacionet zyrtare: Leeds United – Liverpool

20:19, 19/04/2021

Sot në orën 21:00 Leeds Unitedit pret Liverpoolin në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në Premier League.

Dy skuadrat kërkojnë fitore edhe pse janë me objektiva të ndryshëm. Liverpool synon të përfundojë në katër vendet e para, ndërsa Leeds vetëm ngritjen në renditje.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco