Kategoria Superiore/ Detaje nga tre përballjet e ditës së sotme

Kategoria Superiore/ Detaje nga tre përballjet e ditës së sotme

09:04, 18/04/2021

Sot do të luhen 3 sfida të javës së 28 të Kategorisë Superiore.

Me fillim nga ora 13:00, do të zhvillohet në stadiumin “Loni Papuçiu”, takimi Apolonia-Vllaznia.

Më pas në orën 16:00, do të luhen 2 ndeshje, ajo midis Skënderbeut dhe Teutës, që rikthehet të luhet përsëri pas 4 ditësh, ku Skënderbeu u kualifikua për në finalen e madhe të Kupës së Shqipërisë.

Dhe ndeshja tjetër e orës 16:00, do të jetë ajo mes Laçit dhe Bylisit.

Sfidat e ditës së sotme në katergorinë superiore: 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco