VIDEO/ Shtanget Partizani, Kastrioti kalon në avantazh

VIDEO/ Shtanget Partizani, Kastrioti kalon në avantazh

16:23, 17/04/2021

Kastrioti ka kaluar në avantazh shumë shpejt 1-0 në ndeshjen ndaj Partizanit,e  vlefshme për javënme 28-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 4’ ishte Klejdi Daci ai i cili shënon për krutanët. 21 vjeçari përfiton nga një top i mbetur në zonë, pasi u përplas te Belica dhe gjuan menjëherë duke e ndalur në fundin e rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco