EMRI-FOTO/ Covid i merr jetën ish-futbollistit të njohur

EMRI-FOTO/ Covid i merr jetën ish-futbollistit të njohur

20:47, 16/04/2021

Covidi i ka marrë jetën ditën e sotme një ish-futbollisti të njohur.

Ndriçim Beshiri, një nga futbollistët më të shquar të Turbinës së Cërrikut, u nda nga jeta në moshën 61 vjeçare.

Çimi ose Gurashi siç njihej ndryshe nga miqtĂ« dhe shokĂ«t e tij, ka luajtur me TurbinĂ«n qĂ« me moshat e deri tek ekipi i parĂ« nĂ« vitet 1977-1990.

Më pas ka shërbyer për disa kohë si zv trajner i ekipit të Turbines, detyre që e kreu më së miri.

Klubi i Turbinës i shpreh ngushëllimet më të sinqerta, femijëve të tij dhe njerezve më të dashur të familjes Beshiri. Të qoftë dheu i lehtë Gurash!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco