Lajmi i fundit

‘Shteti ligjor është thelbësor’/ BE asnjë shenjë për konferencën ndërqeveritare

VIDEO/ Vendoset baraspesha, Dzeko ndëshkon Ajax-in

VIDEO/ Vendoset baraspesha, Dzeko ndëshkon Ajax-in

22:37, 15/04/2021

Roma barazon pak më pak se njëzet minuta nga fundi i ndeshjes kundër Ajax (1-1, 72), në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Evropës.  

Ishte Edin Dzeko ai i cili shënoi për verdhekuqtë, pas një krosimi nga e majta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco