VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Ajax kalon në avantazh ndaj Romës

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Ajax kalon në avantazh ndaj Romës

22:18, 15/04/2021

Ajax ka kaluar në epërsi katër minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Ishte i sapo futuri në fushën e lojës, Brian Brobbey ai i cili shënoi për holandezët.

Tani diskursi i kualifikimit është shumë i hapur pas 1-2 të ndeshjes së parë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco