‘Agjenti’ Foden, shihet dy herë duke biseduar me Haaland

‘Agjenti’ Foden, shihet dy herë duke biseduar me Haaland

12:11, 15/04/2021

Phil Foden shënoi golin e fitores për ndeshjen e dytë çerekfinale mes Borussia Dortmund dhe Manchester City, e cila u mbyll me rezultatin 1-2.

Foden shënojë në të dyja ndeshjet dhe ai vlerësohet si një nga talentët më të mirë me një të ardhme premtuese.

Në anën tjetër, ai është parë dy herë pas përfundimit të ndeshjeve duke biseduar me Erling Haaland, lojtar me të cilin Man City është përfolur për një transferim të mundshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco