VIDEO/ E ka seriozisht?! Shikoni çfarë po bën lojtari i Liverpoolit në minutën e 88’

VIDEO/ E ka seriozisht?! Shikoni çfarë po bën lojtari i Liverpoolit në minutën e 88’

08:52, 15/04/2021

Skuadra e Liverpoolit është eliminuar në çerekfinale të UEFA Champions League nga Real Madridi.

‘The Reds’ nuk morën më shumë se një barazim pa gola në “Anfield” por tifozët kanë kritikuar lojtarët vendas të cilët sipas tyre nuk dhanë maksimumin.

Në minutën e 88’ Gigi Wijnaldum u kap nga kamerat duke lidhur atletet në momentin kur skuadra e tij ishte duke organizuar një aksion të rrezikshëm. Mesfushori holandez mbrëmë ishte kapiten, por ai në këtë moment nuk tregoi seriozitet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco