VIDEO/ Penallti për Manchester City-n, Mahrez përballë portierit

VIDEO/ Penallti për Manchester City-n, Mahrez përballë portierit

22:15, 14/04/2021

Manchester City ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Borussia Dortmund, në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampioneve.

Në minutën e 55’ ishte Riyad Mahrez  ai i cili shënoi për “Qytetarët” nga pika e bardhë e penalltisë. Futbollisti algjerian u tregua i saktë nga 11-metrat, duke mposhtur portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco