VIDEO/ Dortmund trondit Man City-n, Bellingham realizon supergol

VIDEO/ Dortmund trondit Man City-n, Bellingham realizon supergol

21:27, 14/04/2021

Dortmund ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Manchester City-t, e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampioneve.

Në minutën e 15’ ishte talenti Jude Bellingham ai i cili shënoi për verdhezinjtë.  17 vjeçari goditi bukur nga brenda zonës, duke mposhtur portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco