E dashura e yllit të PSG-së tallet keq me Mullerin

E dashura e yllit të PSG-së tallet keq me Mullerin

12:38, 14/04/2021

E dashura e Marco Verratit, Jessica Aidi, është tallur me sulmuesin e Bayern Munich, Thomas Muller, pasi Paris Saint-Germaini kaloi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Bavarezët fituan 1-0 ndeshjen e dytë çerekfinale në Paris, por PSG-ja u kualifikua në gjysmëfinalen falë golave në transfertë pas rezultatit të përgjithshëm 3:3.

Kur Bayernit i ra shorti të luajë kundër PSG-së në çerekfinale, Muller e postoi një video në rrjetet sociale duke i thënë lamtumirë kampionit francez paraprakisht: “Au revoir”.

Pasi PSG-ja ia doli ta eliminojë Bayernin, e dashura e mesfushorit italian të klubit francez iu kundërpërgjigj sulmuesit gjerman.

Ajo e postoi një video në Instagram: “Më vjen keq, s’më vjen keq. Au revoir”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco