Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Barcelona ngushton diferencën ndaj Realit

Barcelona ngushton diferencën ndaj Realit

22:29, 10/04/2021

Barcelona ka arritur të ngushtojë avantazhin 2-1 ndaj Real Madridit.

Ishte Oscar Mingueza që shënoi në minutën e 60-të golin e tij të parë në “El Clasico”.

Vlen të përmendet se në “Alfredo di Stefano” po mbretëron një kohë aspak e mirë teksa po bie shi rrëmbyeshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco