Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Pjesa e parë/ Reali po dominon Barcelonën

Pjesa e parë/ Reali po dominon Barcelonën

22:08, 10/04/2021

Ka përfunduar pjesa e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit.

45 minutat e parë në “Alfredo di Stefano” i takuan totalisht Real Madridit që dominoi lojën dhe rezultatin, 2-0.

Fillimisht Benzema realizoi në minutën e 13-të një gol shumë të bukur me finte, ndërsa në të 28-tën, Kroos shënoi nga goditja e dënimit.

Barcelona duhet të tregojë fytyrë tjetër në pjesën e dytë nëse dëshiron të dalë me pikë nga ky takim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco