Lajmi i fundit

‘Shteti ligjor është thelbësor’/ BE asnjë shenjë për konferencën ndërqeveritare

VIDEO/ Reali i papërmbajtshëm, Kroos i shënon Barcelonës

VIDEO/ Reali i papërmbajtshëm, Kroos i shënon Barcelonës

21:36, 10/04/2021

Një ndeshje e çmendur po luhet në Madrid.

Reali ka shënuar edhe golin e dytë në “El Clasico” përballë Barcelonës e vlefshme për javën e 30-t në Serie A.

Në minutën e 28’ ishte Toni Kroos i cili shënoi pasi goditja e tij u ndihmua nga një devijim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco