VIDEO/ Zhbllokohet ‘El Clasico’, Benzema shënon me finte. Çfarë klasi!

VIDEO/ Zhbllokohet ‘El Clasico’, Benzema shënon me finte. Çfarë klasi!

21:16, 10/04/2021

Zhbllokohet “El Clasico”.

Vetëm 14 minuta lojë i kanë mjaftuar Real Madridit të kalojë në avantazh përballë Barcelonës në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-t në La Liga.

Ishte Karim Benzema i cili me shumë klas shënon një supergol duke turpëruar portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco