Lajmi i fundit

Bilanci ditor i Covid/ 50 raste të reja, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

Perez ndryshon mendje, Haaland nuk është më objektivi kryesor i Realit

Perez ndryshon mendje, Haaland nuk është më objektivi kryesor i Realit

20:37, 10/04/2021

Objektivi më i madh i merkatos për Real Madrid është Kylian Mbappe.

Florentino Perez e pëlqen shumë, ka dëshirë të bëjë një goditje të madhe dhe askush nuk do të ishte më i mirë se sulmuesi i PSG-së.

Erling Braut Haaland vjen pas tij, për shkak të marrëdhënieve me Mino Raiola-s.

Janë shumë më të mira ato me PSG-në, që gjithsesi do të kërkojë shumë. Por, sipas AS, paratë nuk janë një problem për numrin një të Los Blancos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco